Budimo povezani

Hej, tražiš nešto?

VIJESTI

Sisačko-moslavačka županija predstavila svoju tekstilnu industriju

“Žive lutke” u izlozima , prekrasne manekenke u kreacijama iz naše županije privukle su brojne posjetitelje…

"Žive lutke" u izlozima , prekrasne manekenke u kreacijama iz naše županije privukle su brojne posjetitelje...

U NAMA-i u zagrebačkoj Ilici u subotu – 25. travnja predstavila se tekstilna industrija naše županije. Dobar je ovo način za prezentaciju onoga što tržištu mogu ponuditi naši proizvođači, rekao je direktor SIMORA-e , Razvojne agencije Sisačk0-moslavačke županije Mario Čelan. SIMORA kao nositelj ovih aktivnosti prepoznala je važnost promocije izvan granica županije, a posebno na tako značajnom tržištu kao što je grad Zagreb.

 

P1050508

Uspješne zajedničke aktivnosti omogućit će bolju promociju svih naših proizvođača, koji proizvode izuzetno kvalitetene proizvode. I sam imam najviše povjerenja u odijela sisačke Siscie, rekao je na predstavljanju naše tekstilne industrije župan Ivo Žinić.

 

Osim Siscie, predstavili su se Pounje, Hakadeš, Amadeus, Elena Conjar…

P1050498

Na ovoj prezentaciji bila je zastupnica u EU parlamentu Marijana Petir istaknuvši kako uvijek daje prednost domaćim kvalitetnim materijalima, a to nude Pounje i Siscia.

P1050503

S ovakvim oblikom promocija nastavljamo i vjerujem kako ćemo polučiti dobre rezulate, rekao je direktor SIMORA-e Mario Čelan.

 

Više vijesti

Copyright © 2024 RSMinfo.hr Sva prava pridržana.