Budimo povezani

Hej, tražiš nešto?

VIJESTI

O utjecaju koronavirusa na gospodarstvo u našoj županiji govori predsjednik HGK ŽK Tihomir Babić

Predsjednik Hrvatske gospodarske komore – Županijske komore Sisak Tihomir Babić podsjetio je na sjednicu Nacionalnog stožera održanoj prošlog četvrtka na inicijativu HGK

 

 

Zbog širenja koronavirusa u Hrvatskoj i susjednim zemljama te mogućim utjecajima novonastale situacije na domaće gospodarstvo Hrvatska gospodarska komora pokrenula je stranicu na kojoj se mogu doznati najnovije preporuke za gospodarstvenike u vezi sa zarazom koronavirusom.

 

 

I naša Županijska komora, dodaje Babić, redovito obavještava gospodarstvenike

 

 

Osvrnuo se Babić i na utjecaj koronavirusa na prihode u gospodarstvima

 

 

Situacija je ozbiljna, ali nije alarmantna. Posljedica na gospodarstvo će biti,ali ne značajnijih

 

 

Hrvatska gospodarska komora na linku https://www.hgk.hr/korona pripremila niz informacija vezanih uz poslovanje u uvjetima pojave i širenja koronavirusa, a eventualne upite možete postaviti putem elektroničke adrese navedene na spomenutoj stranici (covid@hgk.hr).

Na navedenom linku dostupan je i obrazac putem kojeg možete dostaviti probleme u poslovanju zbog navedenog virusa.


 

Više vijesti

Copyright © 2023 RSMinfo.hr Sva prava pridržana.