Budimo povezani

Hej, tražiš nešto?

Petrinja

Među novooboljelima u našoj županiji je i 73-godišnji Petrinjac

“COVID-19 je ozbiljna bolest, nije dječja igra”

"COVID-19 je ozbiljna bolest, nije dječja igra"

Među novim slučajevima oboljelih u našoj županiji je i 73-godišnji Petrinjac, rekao je dr. Inoslav Brkić, ravnatelj Zavoda za javno zdravstvo Sisačko-moslavačke županije na jučerašnjoj konferenciji za medije održanoj u Petrinji.


 

Stoga je apelirao još jednom na sve građane da se strogo pridržavaju preporuka Nacionalnog stožera i da ostanemo u svojim domovima.


 

Kazao je kako s dolaskom ljepšeg vremena vidi sve više ljudi na našem petrinjskom nasipu, no građanima poručuje kako je ovo ozbiljan virus, da je ovo ozbiljna bolest i nije dječja igra. Stoga je građane pozvao da se strpe još malo.


Više vijesti

Copyright © 2024 RSMinfo.hr Sva prava pridržana.