Budimo povezani

Hej, tražiš nešto?

SMŽ

Treći dan za redom bez novooboljelih od Covida-19 u našoj županiji

Četvero pacijenata u Izolacijskoj jedinici OB Sisak, ostalih 13 na kućnom liječenju

Na današnji dan nemamo novooboljelih osoba od zarazne bolesti COVID-19 na području Sisačko-moslavačke županije, stoji u Izvješću stožera za petak, 24. travnja 2020.  U izolacijskoj jedinici Opće bolnice „Dr. Ivo Pedišić“ Sisak nalazi se četvero pacijenta, a ostali su na kućnom liječenju.Od trideset i dva pacijenata s područja naše Sisačko-moslavačke županije, petnaest pacijenata je ozdravilo (osam iz Siska, dva iz Petrinje, jedna pacijentica iz Lekenika, jedan pacijent iz Novske, dva pacijenta iz Kutine i jedan s područja općine Velika Ludina), te imamo sada sedamnaest pozitivnih pacijenta na našem županijskom području.Primijećeno je opuštajućeponašanje ljudi uz nepoštivanje socijalne distance što predstavlja veliku opasanost pogodovanju širenja ove opasne zarazne bolesti.Apelira se na sve stanovnike Sisačko-moslavačke županije nekase drže svih naputaka vezano uz epidemiju bolesti COVID-19 i da ih dosljedno provode

Više vijesti

Copyright © 2024 RSMinfo.hr Sva prava pridržana.