Budimo povezani

Hej, tražiš nešto?

SMŽ

Bez novooboljelih na području naše županije

Pozitivna na koronavirus su još 4 pacijenta, od ukupno oboljelih 33

U Sisačko-moslavačkoj županiji  nemamo novooboljelih pacijenata od zarazne bolesti COVID-19, a jedan pacijent je ozdravio, stoji u Izvješću stožera za utorak, 05.svibnja 2020.  Od trideset i troje pacijenata s područja naše županije koji su oboljeli od ove zarazne bolest, pozitivna na koronavirus su još  četiri pacijenta. U izolacijskoj jedinici Opće bolnice „Dr. Ivo Pedišić“ Sisak nalaze se dva pacijenta, a ostali su na kućnom liječenju.Uspjeh borbe protiv ove bolesti ovisi o svijesti i disciplini svih naših stanovnika i potrebno je poštivati sve propisane mjere zaštite, kao i mjere provođenja osobne higijene i higijene kućanstva, podsjećaju iz Stožera.

Više vijesti

Copyright © 2024 RSMinfo.hr Sva prava pridržana.