VIJESTI Dvije novooboljele osobe od bolesti Covid-19 u županiji #ostanimoodgovorni PišeKarmen Valenta Objavljeno 15.02.2021. Flipboard Reddit Pinterest Whatsapp Whatsapp Email Na današnji dan u Sisačko-moslavačkoj županiji, dvije su novooboljele osobe od zarazne bolesti COVID-19, stoji u Izvješću stožera za ponedjeljak, 15. veljače 2021., a riječ je o osobama s područja grada Siska. Oznake: Najčitanije Jasenovac FOTO | Učenici OŠ Jasenovac u sklopu projekta “Zavičaj u srcu – djeca u pokretu” posjetili Park prirode Lonjsko polje Kutina Završena energetska obnova zgrade javne i društvene namjene u Kutini, kvalitetniji prostor za udruge, veća pristupačnost i značajne energetske uštede Kutina Obnovljeni mjesni dom u Ilovoj spreman za nove aktivnosti zajednice, završena energetska obnova vrijedna više od 233 tisuće eura Srijedište Srijedom u Srijedište: Branko Dolenčić, dobitnik Priznanja Obrtničke komore SMŽ za životno djelo EMISIJE Pro Patria: 120. brigada Hrvatske vojske “Ban Toma Bakač” Sisak Vozni park sisačkog Auto prometa bogatiji je za dva nova električna autobusa, stiže ih još deset Oglas Oglas Više vijesti