VIJESTI Tri novooboljele osobe od Covida-19 u našoj županiji Sisak (2), Petrinja (1) PišeKarmen Valenta Objavljeno 28.02.2021. Flipboard Reddit Pinterest Whatsapp Whatsapp Email U Sisačko- moslavačkoj županiji, na današnji dan, tri su novooboljele osobe od zarazne bolesti COVID-19, stoji u Izvješću stožera za nedjelju, 28. veljače 2021. Riječ je o dvije osobe s područja grada Siska i jednoj osobi s područja grada Petrinje. Oznake: Najčitanije Jasenovac FOTO | Učenici OŠ Jasenovac u sklopu projekta “Zavičaj u srcu – djeca u pokretu” posjetili Park prirode Lonjsko polje Kutina Završena energetska obnova zgrade javne i društvene namjene u Kutini, kvalitetniji prostor za udruge, veća pristupačnost i značajne energetske uštede Kutina Obnovljeni mjesni dom u Ilovoj spreman za nove aktivnosti zajednice, završena energetska obnova vrijedna više od 233 tisuće eura Srijedište Srijedom u Srijedište: Branko Dolenčić, dobitnik Priznanja Obrtničke komore SMŽ za životno djelo EMISIJE Pro Patria: 120. brigada Hrvatske vojske “Ban Toma Bakač” Sisak Vozni park sisačkog Auto prometa bogatiji je za dva nova električna autobusa, stiže ih još deset Oglas Oglas Više vijesti