Budimo povezani

Hej, tražiš nešto?

SMŽ

Na svečanosti u Sisku uručene nagrade najuspješnijim sportašima naše županije za 2022. godinu

U organizaciji Zajednice sportskih udruga i saveza Sisačko-moslavačke županije sinoć su uručene nagrade najuspješnijim sportašima naše županije za 2022. godinu. Na svečanosti su tako nagrađeni najuspješnija sportašica, sportaš, sportski klubovi, trener, sportske nade,sportaši s invaliditetom, a uručena su i posebna priznanja.

Predsjednik Zajednice sportskih udruga i saveza Sisačko-moslavačke županije Marko Badrić zadovoljan je postignutim uspjesima sportaša iz naše županije

Naši sportaši postižu sjajne rezultate, rekao je, čestitajući svima nagrađenima zamjenik župana Mihael Jurić

Najuspješnija sportašica u 2022. godini je Nikolina Glomboš iz Karate kluba „Tigar“ Sisak koja ističe kako je ovo priznanje dokaz koliko je važno truditi se i vjerovati u uspjeh i odlične rezultate

Najuspješnijim sportašem za 2022. godinu proglašen je Pavel Puklavec iz Hrvačkog kluba Petrinja

Nagrađene su i najbolj ekipe, a u muškoj konkurenciji to je Hrvački klub Petrinja te u ženskoj kategoriji stolnotenisačice Mladosti iz Petrinje. Najbolji trener je Vinko Kadečka iz Hrvačkog klubaPetrinja.

U kategoriji sportskih nada, nagrade su primili Neva Gojković iz STK Mladost Petrinja, Iva Mažar i Lina Filipović iz AK Moslavina, Marta Rožanković iz AK Sisak, Korina Klarićiz ŠKK Tigar te Franko Vujanić Balog iz KK Kondura, TvrtkoBričić i David Matković iz ŠNK Lekenik, Dominik Vrbanac iz HK Petrinja, Kristijan Ivičić iz SK Magnum, Katjan Lukačević iz AK Sisak te Borna Klobučar iz KBK Glina. Posebnunagradu za ekipni uspjeh mladih sportaša primili su rukometaši Siska U-11.

Nagrađeni su i sportaši s invaliditetom Tomislav Perak iz Streljačkog kluba gluhih „Sluh“ izSiska te Vera Blankenhorn iz Pikado kluba gluhih „Sluh“ Sisak. U kategoriji paraolimpijskog sporta priznanja su uručena Atletskom klubu Odisej za osobe s invaliditetom iz Kutine, a iz istog kluba nagrađeni su Ana Marija Brajdić, Erik Fabijan Kaurin, Matej Kačmarčik i Kristijan Mlinar. Uručena su i posebna priznanja LjiljaniGavranović, dugogodišnjoj zaposlenici Zajednice sportskih udruga i saveza SMŽ, hrvaču HK Petrinja Karlu Kodriću te Lađaricama Siska.

Više vijesti

OBNOVA

Košarkaškom i odbojkaškom utakmicom sisačkih Gimnazijalki i Gimnazijalaca službeno je otvoreno vanjsko sportsko igralište Gimnazije Sisak. Na novoj podlozi nastupile su i učenice Strukovne...

EMISIJE

U srijedu, 22. svibnja gošća emisije Srijedište bila je Marija Petranović, ravnateljica Doma za odrasle osobe Petrinja. Emisiju Srijedište slušajte svake srijede od 12:30h...

PROMO

Multinacionalna kompanija AD Plastik traži radnike za proizvodni pogon u Jankomiru za rad na liniji za proizvodnju plastičnih dijelova za automobile. Od kandidata se...

SMŽ

Na Zagrebačkom je velesajmu od 13. do 15. svibnja održano Državno natjecanje učenika strukovnih škola – WorldSkills Croatia 2024. Organizator natjecanja bila je Agencija...

Copyright © 2024 RSMinfo.hr Sva prava pridržana.