Sebastian Pavičić, član Športskog atletskog kluba Sisak, osvojio je zlatnu medalju na natjecanju Hrvatske atletske lige – sjever u bacanju kugle. Sebastian je, poručuju iz kluba, nova nada sisačke atletike.
Oznake:
Click to comment
Hej, tražiš nešto?
You must be logged in to post a comment Login