SPORT

Uspješan vikend moslavačkih atletičara

Veliki dan za kutinske atletičare

Subota 16. svibnja 2015. godine bio je vrlo bogat dan natjecanjima i aktivnostima Atletskog kluba Moslavina Kutina. U Zagrebu na stadionu Mladosti održano je međunarodno natjecanje „Otvoreno prvenstvo Zagreba“ za seniore i seniorke. Na ovom natjecanju nastupila je Tena Desić te postavila svoj novi osobni rekord u bacanju diska 34.40 te se plasirala na 5. mjesto seniorske konkurencije.

U Varaždinu je isti dan održano je 2. kolo Hrvatske atletske lige sjever za mlađe kategorije na kojemu je za mlađe kadetkinje nastupila Ana Lončarević u dvije discipline i to skok u dalj u kojoj je i pobijedila te na 60 m gdje se plasirala na 4. mjesto. Florijan Rožić kod mlađih kadeta trčao je na 600 m i osvojio treće mjesto, a Marko Majer u konkurenciji limača nastupio je u utrci na 400 m gdje je i pobijedio.
A trener Ivan Desić zajedno s Elenom Pazman i Mateom Desićem uspješno je završio sedmodnevne pripreme u Splitu za Europski olimpijski festival mladih koje će se održati u srpnju 2015.