Budimo povezani

Hej, tražiš nešto?

EMISIJE

Quirinusov suncobran u Lipovljanima

Na naslovnici dio naše ekipe sa Josipom Krajčijem

Na naslovnici dio naše ekipe sa Josipom Krajčijem

U subotu, 22. kolovoza programska ekipa Quirinus radija odradila je izravna javljanja sa 21. Lipovljanskih susreta. Prilično živ program odrađen je zahvaljujući zanimljivim sugovornicima . U našem programu tako smo ugostili načelnika općine Lipovljani Marija Ribara, predsjednika Češke besede Lipovljani Mirka Knjižeka, predsjednicu Saveza Čeha u RH Libuše Stranjik, predsjednika Matice Slovačke Lipovljani i dopredsjednika Saveza Slovaka RH Josipa Krajčija, predsjednika Savjeta za nacionalne manjine RH Aleksandra Tolnauera. Snimljeno je puno materijala za dobre emisije koje ćete imati priliku slušati u programu našeg radija.

Pripreme…internet je imao svoju priču ,ali “stali smo mu na put”. Hvala Franji Capanu i Organizacijskom odboru Lipovljanskih susreta na svim žicama…Počeli smo kraj središnje miksete, nastavili na parkovnoj klupčici, a završili na prozorskoj klupčici – zaaaakon…

P1080462

 

Hvala našem domaćinu, načelniku općine Lipovljani Mariju Ribaru i njegovim suradnicima

P1080477

 

Predsjednica Saveza Čeha u Rh Libuse Stranjik

P1080551

 

Predsjednik Savjeta za nacionalne manjine RH Aleksandar Tolnauer

P1080541P1080525

 

Predsjednik Matice HrvatskeKutina Dragutin Pasarić

P1080464P1080465

 

U ekipi su bili : Lidija Kopjar, Nataša Sladeček, Ivor Furlan , u našem studiju u Sisku Slađana Marković.

Tekst napisala i nešto malo na terenu  odradila Karmen Valenta koja je u “žaru borbe” zaboravila ekipu nahraniti…

 

 

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Više vijesti

Copyright © 2024 RSMinfo.hr Sva prava pridržana.