Budimo povezani

Hej, tražiš nešto?

SMŽ

Suradnja pokrajine Breisgau-Hochschwarzwald i Sisačko-moslavačke županije

Svečano će biti u subotu, 19. ožujka u Desnom Trebarjevu

Svečano će biti u subotu, 19. ožujka u Desnom Trebarjevu

Vatrogasci s područja naše županije surađuju s vatrogascima iz njemačke pokrajine  Breisgau-Hochschwarzwald već dvadeset godina . Upravo je ova obljetnica razlog njihovog višednevnog boravka u našoj županiji u kojoj su ima domaćini vatrogasci iz Desnog Trebarjeva. Posjetili su Topsuko, a drugog dana njihovog boravka u četvrtak, 17. ožujka u sjedištu županije u Sisku primio ih je  sisačko-moslavački župan Ivo Žinić.

Dugogodišnju odličnu suradnju potvrdio je i Gerhard Pai, posebno istaknuvši gostoprimstvo domaćina

 

vatrogasci 3

 

Dvadeset godina uspješne suradnje bit će svečano obilježeno u subotu, 19. ožujka s početkom u 18 sati  u Desnom Trebarjevu, a predsjednik DVD-a Desno Trebarjevo , ujedno i predsjednik Vatrogasne zajednice Sisačko-moslavačke županije Mijo Brlečič  podsjetio je na početke suradnje

Suradnja će biti nastavljena i proširena i na druga područja, a kao je istaknuto izgledna je ona vezana uz lječilišni turizam između Topuskog i pokrajine Breisgau-Hochschwarzwald .

vatrogasci 1

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Više vijesti

Copyright © 2024 RSMinfo.hr Sva prava pridržana.