Hej, tražiš nešto?

SPORT

Moslavina nastupila na Pojedinačnom prvenstvu Hrvatske

Elena Pazman osvojila srebrnu medalju u utrci na 1500 m

AK Moslavina završava ovaj dio sezone s još jednom medaljom oko vrata Elene Pazman.  Na Pojedinačnom prvenstvu Hrvatske za seniore i seniorke, održanom proteklog vikenda u Zagrebu, u disciplini 1500m Elena je osvojila 2. mjesto i srebrnu medalju.

IMG_2078 IMG_2083

U disciplini 3000m Karlo Ciban osvojio je 8., a Matej Rendulić kojemu je ovo bila prva utrka na atletskoj stazi, 10. mjesto. Tena Desić bila je 4. u kategoriji bacanja diska.

IMG_2079

„Odličan završetak ovog djela sezone, ponosan sam na svaki rezultat naših atletičara u ovih sedam mjeseci. Svi su dali sve od sebe, ostvarivale su se norme, nastupalo za reprezentaciju Hrvatske i osvajale su se brojne medalje i naslovi“ istaknuo je trener Ivan Desić te dodao da slijedi malo zasluženog odmora nakon čega AK Moslavina nastavlja s treniranjem, radom i natjecanjima.