Hej, tražiš nešto?

SPORT

Lora Ontl prva na Prvenstvu Hrvatske u krosu!

Lorina oproštajna utrka u kategoriji mlađih juniorki

Dvije godine je Lora Ontl čekala ovo i napokon dočekala. U završnoj utrci sezone na Prvenstvu Hrvatske koje je proteklog vikenda održano u Karlovcu u kategoriji mlađih juniorki, Lora je osvojila zlatnu medalju.

Za Loru je ovo bila atletska sezona kakvu je samo poželjeti mogla. Počela je u Beču na dvoranskom prvenstvu Hrvatske  s prvim mjestom na 1500m, završila je u Karlovcu na Prvenstvu Hrvatske u krosu, ponovo s prvim mjestom. Od početka do kraja na svakom pojavljivanju na atletskoj stazi završila je na postolju. Ukupno 8 zlatnih medalja s nacionalnih prvenstava, kojima treba pribrojati i prvo mjesto na Prvenstvu Balkana i broncu s Europskog mlađe juniorskog prvenstva.

Ujedino ovo je bila i Lorina oproštajna utrka u kategoriji mlađih juniorki. Još jednom sve čestitke Lori i njenom treneru Mladenu Kršeku na ovogodišnjim uspjesima i na njenoj upornosti!

image-0-02-05-555f7d262580cee526ccb139480d49ad30dccc5f3802d9a5d9bf1ac17b4db437-v