Hej, tražiš nešto?

SPORT

VK Siscia uvjerljiva na početku sezone!

Sisačka topovnjača svladala VK Galeb rezultatom 8 : 4

U prvom kolu 1B vaterpolske lige Siscia se pokazala kao izrazito neugodan domaćin ugostivši Galeba iz Makarske u utakmici koja je nakon opreznog početka tekla u samo jednom smjeru, prema zasluženoj i uvjerljivoj pobjedi Siscie.

Sisačka topovnjača opravdala je u potpunosti svoj renome discipliniranom igrom u obrani i strpljivim  napadom tako da se u posljednju četvrtinu ušlo sa rezultatom 7 : 0 da bi u konačnici na semaforu ostalo zapisano 8 : 4 kao rezultat malog opuštanja domaćina u posljednjoj četvrtini.

Nakon idealnog starta u sezoni i trenerskog debija, kakav se samo može poželjeti, novog stratega Ivana Vukmanovića u idućem kolu, 26.studenog, VK Siscia putuje na gostovanje kod KPK Korčula. Teška utakmica “na tvrdom terenu” kojoj u Sisciji posvećuju posebnu pažnju jer nema ništa gore od trodnevnog i skupog putovanja na kojem se u autobusu ne pjeva već analiziraju pogreške.