Budimo povezani

Hej, tražiš nešto?

EMISIJE

Jagodice o štednji

Naša ekipa u objektu Tratinčica DV Sisak Novi

Naša ekipa u objektu Tratinčica DV Sisak Novi

Smješteni su u najzelinijem dijelu Siska kojeg nazivaju Zibel, uz predivnu rijeku Kupu. Svakoga dana njihova vrata su otvorena za svu veselu, razigranu, znatiželjnu djecu uvijek spremnu na igru i istraživanje, a isto tako i za njihove mame, tate, bake i djedove…

“Naša Tratinčica raširila je svoje latice i grli naših osam skupina. Od toga su tri još mali pupoljci, naše jaslice, a ostalih pet su već pravi cvjetići, naše vrtićke skupine. Imena smo izabrali zajedno sa našim tetama i roditeljima. Ova su nam se posebno svidjela: “Bubamarci”, “Jagodice”, “Žabice”, “Zvjezdice”, “Loptice”, “Bombončići”, “Ribice”, “Tratinčice”.”

 

…štedim za školi, jahtu, Topusko, imam 600 kuna, dobijem od bake, od tate i mame….

Poslušajte odgovore…

 


 

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Više vijesti

Copyright © 2023 RSMinfo.hr Sva prava pridržana.